Sasukeho návrat 1 - Zkáza konohy

6. ledna 2009 v 20:11 | Ann |  Sasukeho návrat
Nová povídka. Inspiroval mě obsah jedné povídky. Respektive jedna věta. A taky jsem dostala šílený nápad. Jo, znalcům naruta se omlouvám, jestli něco obrátím úplně naruby a těm, co nebudou něco chápat se taky omlouvám, ale pokud nepochopíte nějáký jutsu, nebo tak něco, zjistěte si to na konoze. A nic nevysvětluju, je to ff na Naruta a snažím se to udělat depresivní. Tak posuďte sami. Je to sice tak trochu pakárna, ale počkejte, mám další nápady a sice ff na hru Dungeon siege.

Sasuke opustil Orochimara a vrací se do Konohy. Jaké je ale jeho překvapení, když po sedmi dnech chůze narazí jen na místě, kde stávala vesnice jen na trosky, zkázu a oheň.

"Co se tu sakra stalo?" přemýšlí Sasuke, ve tváři smutný výraz.

Chvíli přemýšlí, co dál, ale nakonec se odhodlá do vesnice, respektive do toho, co z ní zbylo vstoupit. Kráčí spálenými ulicemi, když zaslechne hlasy. Ty hlasy mu připadají důvěrně známé. Ale nemůže si vybavit, komu patří.

"Musím to zjistit." řekne si pro sebe a vydá se po zvuku hlasů.

Netrvá to dlouho a narazí na tři zubožené postavy. Jedna z nich, mladík v oranžové bundě, si kouše nehty, muž s šedými vlasy stojí zády k Sasukemu a je potichu. A pak tam je růžovovlasá dívka, která pláče.

Dívka najednou zvedla hlavu.

"Sasuke...?" zašeptala.

Tímto jediným slovem zburcovala blonďáčka v oranžové bundě i muže s šedými vlasy. Oba se podívali a spatřili ho.

"Sakuro...? Kakashi...?" vysoukal ze sebe Sasuke přidušeným hlasem. Pak si pořádně prohlédl blonďatého: "Naruto!" Poslední slovo bylo proneseno již sebevědomějším hlasem.

"Takže ses vrátil..." řekl Kakashi tiše, "Bohužel tu již nic nezbylo. Jsme jediní přeživší..."

"Co...? Kdo..?" nebyl sto promluvit sasuke.
"Nevíme, byli jsme na misi a když jsme se vrátili, takhle to tu vypadalo." odpověděla Sakura.
"Mám jen jednu otázku." ozval se Naruto, "Vracíš se k nám, nebo ne?"
"Ano, teda, pokud mě přijmete." odpověděl Sasuke, "Zbývá teď říct už jen jediné - Omlouvám se."
A tak se Sasuke zase stal součástí svého původního týmu. Ale co bude dál? Kdo stojí za zničením Konohy? Dokážou ho Kakashi a jeho tým zastavit dřív, než zničí i další vesnice?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.