Zahrada divů

23. listopadu 2008 v 20:35 | Ann
Zdálo se jí to jako sen, protože tam nikdy dřív nebyla..
Elis bylo 16 let, byla to elfka a procházela se nádherou zahradou. Sice byl Leden, ale v zahradě všechno kvetlo. Kolem květin poletovali motýli a kolibříci. Nad hlavou se jí zvedala duha. Její konec zahaloval zahradu do duhových barev. Uprostřed zahray bylo jezero s vodopádem. Vodopád byl dokonale průzračný a odrážely se od něj barvy duhy. Elis směřovala právěk tomu vodopádu. Když k němu došla, zpozorovala, že za ním stojí žena. Překrásná žena, která je celá v bílém. Stály naproti sobě, když se nebe zahalilo do černa a duha zmizela. Nebem se přihnali netopýři. A ne ledajací. Byli to krvelačné bestie. Elis zaječela, když jí jeden pročísl vlasy.
Tohe netrvalo dlouho. Netopýři utvořili útvar a pod ním se zhmonil zlý demon. Demon se jmenoval Sandro Byl to nekromancer a bratranec zeny, která stále byla za vodopádem. Ale nestála tam dlouho. Jmenovala se Ahinsa a nebylo jí víc, než 18 let. Vodopád se rozestoupil a Ahinsa po vodě přešla jezero. Zvedla ruce nad hlavu. Pronesla několik slov, jž Elis nerozuměla. V nebi se udělala díra a tou se do Zahrady snesl nádherný rudozlatý fénix. To Elis pořádně vyděsilo. Ahinsa si toho všimla, jako jediná Přešla k dívce apřivinula j k sobě. To Elis uklidnilo, aniž by věděla proč.
Fénix se vrhl na Sandra. Pohltil ho, aniž by někdo stačil postřehnout, jak se to přihodilo. Netopýři zmtení z toho, že už nemají svého pána, se zmateně vydali na cestu domů.
Zablesklo se a Ahinsa se skácela k zemi. Fénix zmizel a s ním zmizel i Sandro a celý ten tený příkrov. Znvu se objevila duha. Elis poklekla k Ahinse. Dýchala. Ale jen povrchně a mělce. A tusi Elis všimla tržné rány na Ahinsině boku. Elis, která na sobě měla dlouhou bílou sukni, neváhala roztrhala spodní část sukně a ovázala Ahinse ránu.
Elis seděla u Ahinsy dlouho. Seděla ta tak dluho, že už s začínala myslet, že se Ahinsa neprobere. Nicméně, asi po čtyřech hodináchse Ahinse zachvěla víčka. Otevřela oči. Elis jí pomohla do sedu. "Jsi v pořádku?" zeptala se jí. "Sad ano. Díky tobě." odpověděla Ahinsa a o Elis se opřela Byla vyčerpaná, ale už jí bylo dobe.
Elis se rozhodla, že v Zahradě Divů zůstane. Později se dozvěděla, že Ahinsa je její sestra. Bylo to milé překvapení. A to pro obě. Sandro byl pryč a takse tam měly dobře. A ještě budou mít, protože elfové žijí velice, ale převelice dlouho...
 


Anketa

Líbí se ti tu?

Ano 75.6% (34)
Ne 24.4% (11)

Komentáře

1 Ehm? Ehm? | 5. prosince 2008 v 21:37 | Reagovat

No nevím, je to nic moc. Takové nijaké. Na začátku je popis a hned to končí a dost nesmyslně. Kde je nějaký důvod toho všeho?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.